full screen background image

História

home

ZVT-PRINT, a.s. B. Bystrica bola založená v r. 1994 transformáciou pôvodnej divízie 02 'Závody výpočtovej techniky a.s.' B. Bystrica. Výroba dosiek plošných spojov má v ZVT tradíciu už od roku 1979, keď bola zavedená výroba jednostranných a dvojstranných DPS v kapacitách pokrývajúcich vlastné potreby podniku. Narastajúce požiadavky na špecifické návrhy DPS ako aj intenzívny dopyt zahraničných zákazníkov viedli k nákupu novej modernej výrobnej technológie. V roku 1987 bol predstavený celý komplex nových technologických zariadení prostredníctvom ktorých sa ZVT š.p. Banská Bystrica stal najväčším výrobcom DPS na Slovensku. Túto pozíciu sa darí uchovávať aj jeho nástupcovi ZVT-PRINT a.s.

Súčasnosť

work

Našej spoločnosti ZVT-PRINT a.s. sa aj naďalej darí udržať si prvenstvo výrobcu na Slovensku vo výrobe jednostranných, dvojstranných a viacvrstvových DPS. V súčasnosti firma exportuje takmer 70% svojej produkcie do krajín západnej Európy, hlavne do Nemecka, Českej republiky, Švajčiarska, Rakúska, Belgicka, Holandska, Dánska, Anglicka, Írska ... Výrobky našej firmy nachádzajú použitie v spotrebnej elektronike, automatizačnej technike, v telekomunikáciach, zdravotníckych zariadeniach, lodnom priemysle atď. Firma zamestnáva 44 ľudí. Hlavným cieľom spoločnosti ZVT-PRINT, a.s. je uspokojovať potreby zákazníka včasnými dodávkami a kvalitnými výrobkami a poskytnúť akúkoľvek pomoc a spoluprácu pri riešení technologických problémov spojených s prípravou a spracovaním dokumentácie.


Iné udalosti

news

16-17.10.2018 - Inštalácia zariadenie pre nanášanie bezolovnatej povrchhovej úpravy HAL PENTA 550.


news

01.07.2018 - Spoločnosť opätovne obhájila recertifikačný audit , splnila požiadavky revidovanej normy ISO9001:2015 a rozšírila rozsah certifikácie aj na výrobu SMT šoblón. Súčasne bola inovovaná Politika kvality ako záväzok k trvalému zlepšovaniu.

map
map

26-30.09.2016 - Inštalácia nového CNC vŕtacieho a frezovacieho zariadenie MODUL od firmy SCHMOLL-MASCHINEN s automatickým nakladačom + technológiou CCD pre presnú registráciu vnútorných a vonkajších vrstiev s následnou kompenzáciou vŕtania a frézovania.

A5 neo

01-04.03.2016 - Inštalácia nového "flying probe" testovacieho zariadenia A5 neo a upgrade používaného zariadenia A5 od firmy atg Luther & Maelzer.

UL google+ youtube

© 2018 ZVT-PRINT, a.s. | Všeobecné obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov