full screen background image

História

home

ZVT-PRINT, a.s. B. Bystrica bola založená v r. 1994 transformáciou pôvodnej divízie 02 'Závody výpočtovej techniky a.s.' B. Bystrica. Výroba dosiek plošných spojov má v ZVT tradíciu už od roku 1979, keď bola zavedená výroba jednostranných a dvojstranných DPS v kapacitách pokrývajúcich vlastné potreby podniku. Narastajúce požiadavky na špecifické návrhy DPS ako aj intenzívny dopyt zahraničných zákazníkov viedli k nákupu novej modernej výrobnej technológie. V roku 1987 bol predstavený celý komplex nových technologických zariadení prostredníctvom ktorých sa ZVT š.p. Banská Bystrica stal najväčším výrobcom DPS na Slovensku. Túto pozíciu sa darí uchovávať aj jeho nástupcovi ZVT-PRINT a.s.

Súčasnosť

work

Našej spoločnosti ZVT-PRINT a.s. sa aj naďalej darí udržať si prvenstvo výrobcu na Slovensku vo výrobe jednostranných, dvojstranných a viacvrstvových DPS. V súčasnosti firma exportuje takmer 70% svojej produkcie do krajín západnej Európy, hlavne do Nemecka, Českej republiky, Švajčiarska, Rakúska, Belgicka, Holandska, Dánska, Anglicka, Írska ... Výrobky našej firmy nachádzajú použitie v spotrebnej elektronike, automatizačnej technike, v telekomunikáciach, zdravotníckych zariadeniach, lodnom priemysle atď. Firma zamestnáva 44 ľudí. Hlavným cieľom spoločnosti ZVT-PRINT, a.s. je uspokojovať potreby zákazníka včasnými dodávkami a kvalitnými výrobkami a poskytnúť akúkoľvek pomoc a spoluprácu pri riešení technologických problémov spojených s prípravou a spracovaním dokumentácie.

Systém riadenia kvality a certifikáty

world

Naša spoločnosť sa pri výrobe dosiek plošných spojov riadi systémom riadenia kvality DIN EN ISO 9001:2008, taktiež je držitelom medzinárodného certifikátu UL 94V-0 evidovaná pod číslom E209465. Pri výrobe produktov dodržiava európsku smernicu RoHS o obmedzenom používaní nebezpečných látok v elektronických a elektrických zariadeniach.

iso ul2 pbfree2 rohs2

Výroba do 24 hodín

info

Vaše zákazky môžu byť u Vás už do 24 hodín od potvrdenia objednávky. Pre bližšie informácie a v prípade záujmu nás prosím kontaktujte. Kontakty->

Výroba DPS


new

Jednovrstvové

new

Dvojvrstvové

new

Viacvrstvové

new

Jednovrstvové Al

Povrchová úprava

new

Hal PB free

new

Imerzný cín

new

Chemický Ni/Au

Nespájkovateľná fotomaska

new

Zelená

new

Modrá

new

Červená

new

Čierna

new

Biela